SEO-рерайтинг тексту

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Поки що оцінок немає)
Loading...

Одним із способів просування сайтів у рейтингу пошукових систем є SEO-рерайт. Унікалізація текстів – це чудова можливість наповнити сайт оптимізованим контентом, при цьому суттєво зекономивши.

1000символів без пробілів45грн.118руб.
Подивитися знижки
SEO-рерайтинг: оптимальне рішення для малобюджетних проектів

Репутація й рейтинг сайту безпосередньо залежать від якості контенту. Регулярне оновлення інформації, її цікава подача й грамотність завжди приваблюють користувачів, отже, впливають на розвиток ресурсу й бізнесу. Тим не менш, важливою особливістю просування є необхідність зробити сайт цікавим не лише для цільової аудиторії, але й для пошукових систем. Щоб досягнути цього, можна рухатися двома шляхами: замовити SEO-копірайт чи обрати SEO-рерайтинг. Ці обидва інструменти досить дієві, тому якщо start up йде курсом помірного фінансування, другий варіант буде найоптимальнішим. Студія Promotext пропонує завжди якісний SEO-рерайтинг і максимально вигідні умови співпраці.

Можливості СЕО-рерайтингу

Як і копірайт, СЕО-рерайт допомагає зробити сайт привабливим для пошукових систем і підвищити його рейтинг у полі пошуку. Особливістю останнього є те, що він не потребує значних витрат часу й сил на збір інформації: досить переробити готовий текст і грамотно ввести в нього ключові запити, щоб він «працював». SEO-рерайтинг від Promotext – це:
 • просування сайту на перші сторінки пошукової видачі;
 • наповнення ресурсу цікавим для користувача контентом;
 • точне дотримання вимог і бажань замовника;
 • максимально висока унікальність і грамотність;
 • нижча, порівняно з копірайтом, вартість зі збереженням аналогічної якості.
СЕО-рерайт тексту: повний спектр послуг від Promotext

Багато хто помилково вважає, що рерайт – це просто. Що може бути важкого в тому, щоб переказати текст? Насправді це дуже кропітка робота, що потребує ідеальної грамотності, уважного й доброго володіння словом. Готова робота повинна бути читабельна й осмислена, тому виконати її добре зможе лише той, хто володіє певними навичками. Зібравши команду справжніх професіоналів, студія копірайтингу Promotext може забезпечити не тільки якісний СЕО-рерайт будь-якого напрямку, але й високу швидкість виконання роботи. Загальний перелік послуг компанії має такі види сео-обробки тексту:
• поверхневий, або стандартний;
• класичний;
• глибокий СЕО-рерайт тексту.

 • 5%
  При замовленні
  текстів від 50 000
  знаків без пробілів
 • 10%
  При замовленні
  текстів від 100 000
  знаків без пробілів
 • 15%
  При замовленні
  текстів від 200 000
  знаків без пробілів
 • 20%
  При замовленні
  текстів від 300 000
  знаків без пробілів
 • 25%
  При замовленні
  текстів від 500 000
  знаків без пробілів
Запорука нашого успіху – невтомний рух уперед

Світ веб-дизайну й інтернет-маркетингу постійно змінюється, тому неможливо забезпечити гідну якість послуг, залишаючись на місці. Працівники Promotext завжди прагнуть бути в курсі змін, своєчасно оновлювати власні знання й застосовувати їх на практиці. Сео-просування від нашої студії не просто рерайт і оптимізація текстів. Це робота, направлена на досягнення реальних результатів і забезпечення високих показників якості. Переглянувши приклади наших робіт, ви зможете особисто оцінити наші успіхи.


Найпоширеніші питання
Чим відрізняється звичайний рерайт від SEO-оптимізованого?
Префікс SEO- означає, що при написанні тексту були використані спеціальні ключові запити, завдяки яким він став «видимим» для пошукових систем. Грамотний підбір ключовиків і гармонійне введення їх у пропозицію дозволяють здійснювати якісну зовнішню оптимізацію й просувати сайт у рейтингу пошукової видачі.
Скільки джерел потрібно для написання сео-рерайту?
Для написання статті може бути використане як одне джерело, так і декілька. Все залежить від бажань замовника й того, пишеться текст для читача чи для пошукових систем. Перший варіант буде більш творчий і структурно оброблений, для другого може бути досить переказати один текст, зберігши його зміст і ввівши необхідну кількість ключових запитів.
Що означає «глибокий сео-рерайт»?
Під це поняття потрапляють статті, написані на основі декількох джерел, суттєво перероблені й доповнені ключовими запитами. Загальний зміст і технічна точність таких текстів зберігається, проте змінюється структура й схема побудови речень, що дозволяє внаслідок отримати високу унікальність і природність розповіді.
Чи можна в процесі написання сео-рерайту збільшити чи зменшити обсяг тексту?
Так. Єдина різниця полягає в тому, що зі зменшенням обсягу впорається навіть початківець, а от для того, щоб дописати текст, потрібно більше досвіду. Доопрацьована стаття повинна бути логічною, правильною й послідовною за змістом, не мати води. У певному роді текст може бути чимось середнім між рерайтом і копірайтом, а тому цінується вище.

Співпраця з Promotext принесе вам:

 • SEO-рерайтинг тексту
  Швидке просування
  Забезпечуючи високу швидкість написання статей, ми можемо гарантувати продуктивну роботу
 • SEO-рерайтинг тексту
  Лояльність пошукових систем
  Правильне використання анкорів і ключових фраз є запорукою успіху зовнішньої оптимізації
 • SEO-рерайтинг тексту
  Увагу цільової аудиторії
  Якісні тексти будуть цікаві користувачам і затримають їх на сайті
 • SEO-рерайтинг тексту
  Регулярне оновлення сео-контенту
  Вартість рерайту менша, ніж копірайту, тому навіть скромний бюджет не перешкода для якісного просування
 • SEO-рерайтинг тексту
  Підвищення репутації ресурсу
  Оновлення й удосконалення інформації на сайті надасть можливість заявити про себе як про серйозну компанію

SEO-рерайт: від чого залежить вартість?

Вартість сео-рерайту залежатиме від вимог до тексту. Найдешевшою буде поверхова переробка тексту. Вона має на увазі використання одного джерела й синонімів для легкої зміни структури речень. Такий рерайт підійде для розташування однотипної інформації одразу на декількох майданчиках, для оновлення інформації на сайті, карток для опису товарів.
Класичний SEO-рерайт потребує глибшого опрацювання й використання для написання текстів декількох джерел. Основна структура текстів може зберігатися незмінною чи легко видозмінюватися.
Глибокий рерайт – найдорожча послуга. На основі кількох джерел текст переписується по-новому, збільшується чи зменшується обсяг, додаються марковані списки, нові підзаголовки. Це творчий процес, який, як і копірайт, дозволяє отримати цікаву унікальну статтю.
Ще одним фактором, що впливає на вартість SEO-рерайту, є кількість ключових запитів. Гармонійне їх введення в текст потребує певного досвіду й вправності, тому чим більше ключів, тим дорожча робота.
Невпинно вдосконалюючи якість своїх послуг, студія Promotext прагне зберегти демократичність і доступність цін.

 • Ми вміємо писати тексти, цікаві для читачів і пошукових систем, що дозволяє завжди досягати поставленої мети.
 • Ми знаємо, наскільки цінний час, тому прагнемо виконати будь-яке замовлення в максимально стислий термін.
 • Ми з півслова розуміємо бажання замовника й завжди йдемо назустріч.
 • Наша робота – це наша репутація, тому ми намагаємося завжди вдосконалюватись.