SEO-копірайтинг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оцінок, середне: 5.00 серед 5)
Loading...

Перетворити середньостатистичний сайт у головний інструмент продажів реально! SEO – саме в цьому приховується секрет уже успішних інтернет-ресурсів. І поки ви розташовуєте на своєму сайті посередній, неунікальний контент, що не індексується пошуковими системами, інші вже на повну користуються послугами студії PromoText, отримуючи внаслідок якісний SEO-копірайтинг.

1000символів без пробілів55грн.145руб.
Подивитися знижки
Більше, ніж творчість – SEO-копірайтинг від наших спеціалістів!

Будь-яка граматична дурниця, будь-яке, навіть найдивніше та неадекватне словосполучення будуть вписані нашими авторами так, що ви й самі не помітите, як це легко прочитається. Багатолітній досвід роботи, багатий словниковий запас і креативність – ось та сукупність факторів, що дозволяє нам створювати SEO-копірайтинг, відповідний не лише бажанням замовника, але й правилам пошукових систем.

Навіщо потрібен копірайтинг? SEO – що воно мені надасть?

Затребуваність такої професії, як копірайтер, зумовлена тим, що у світі віртуального простору з'являється все більше сайтів. А для того, щоб пошукові системи з тих чи інших запитів показували ваш сайт у першому десятку, якраз і потрібно написання SEO-статей. Тільки так можна виділитися на фоні конкурентів у мережі Інтернет. У чому ж плюси SEO-копірайтингу?
 • Наші тексти стануть основним інструментом просування вашого ресурсу.
 • Потрібна інформація, корисна для користувача, буде донесена.
 • До речі, користувачі обов'язково повернуться до нас знову.
 • У найкоротший термін ваш сайт стане найкращим на фоні конкурентів.
 • Пошукові роботи «залишаться задоволені».
 • Якісні SEO-тексти сприяють росту позицій у пошукових системах.
 • Потенційні покупці перетворюються в постійних.
Написання сео-текстів від найкращих авторів студії PromoText

На відміну від інших видів нашої письменницької діяльності, SEO-копірайтинг характеризується необхідністю виконати роботу так, щоб вона припала до смаку не тільки читачам, а й пошуковим роботам, які, внаслідок, визначають місце сайту в пошуковій видачі. Хочете бути в першому десятку найкращих? Тоді вам неодмінно варто замовляти написання сео-текстів у наших спеціалістів.

 • 5%
  При замовленні
  текстів від 50 000
  знаків без пробілів
 • 10%
  При замовленні
  текстів від 100 000
  знаків без пробілів
 • 15%
  При замовленні
  текстів від 200 000
  знаків без пробілів
 • 20%
  При замовленні
  текстів від 300 000
  знаків без пробілів
 • 25%
  При замовленні
  текстів від 500 000
  знаків без пробілів
Час приймати правильне рішення!

Можна багато говорити про те, що SEO-копірайтинг – це дійсно ефективно. Але цього не зрозуміти на абстрактному рівні. Це той вид послуги, який варто замовити хоча б один раз, щоб переконатися в його необхідності. Заповніть просту форму, і ми негайно розпочнемо роботу.


Нашими текстами сам Google пишається!

Геть усілякі тривіальні звороти, стандартні й заїжджені фрази. Ми прагнемо перетворити кожну свою роботу в копірайтерський шедевр. Переконайтесь у цьому особисто! І, звичайно, щоб не бути голослівними, перегляньте наші приклади робіт.

Найпоширеніші запитання
Що таке «SEO-копірайтинг»?
Один із видів копірайтингу, що має на увазі необхідність працювати з ключовими словами з метою просування інтернет-ресурсу в пошукових системах. Головна особливість таких текстів – зробити їх не лише правильними з точки зору Google, Yandex тощо, а й, перш за все, корисними, унікальними та, звичайно, цікавими користувачеві.
Як розрахувати вартість замовлення?
Ціна формується на основі обсягу замовлення відповідно до вказаних тарифів. Також можливо стати учасником програми лояльності студії PromoText, що дозволить вам купувати більше якісних текстів за вигідною ціною.
Який мінімальний обсяг тексту можна замовити?
Ми готові написати вам як одну статтю, так і десятки, сотні, тисячі. Єдиний нюанс – ми не пишемо SEO-тексти, якщо їхній обсяг менший, ніж три тисячі знаків.
Які мінімальні й максимальні строки виконання замовлення?
Строки виконання замовлення обговорюються індивідуально й залежать від багатьох факторів, серед яких і бажання замовника, і важкість тематики, і специфіка технічного завдання
Що робити, якщо текст не підійшов?
Можете повернути текст назад на доопрацювання, і наші автори змінять те, що ви вважаєте потрібним.

5 ознак крутого сео-копірайтингу

 • SEO-копірайтинг
  Покращуються поведінкові фактори
 • SEO-копірайтинг
  Користувачі повертаються вас почитати
 • SEO-копірайтинг
  Цільова аудиторія розширюється
 • SEO-копірайтинг
  Користувачі перетворюються в покупців
 • SEO-копірайтинг
  Рейтинг у пошукових системах зростає

Ключі до успіху вашого сайту – наші SEO-тексти

Чому варто замовити SEO-копірайтинг у авторів студії PromoText? Відповідь дуже проста: якщо ми писатимемо не для вас, то напишемо для ваших конкурентів, і в ТОПі пошукових систем будуть їхні сайти, а не ваш. Якщо й це не аргумент, тоді поспішаємо запевнити вас у тому, що вартість наших послуг особливо дружелюбна. Ми можемо дозволити собі програму лояльності для наших постійних замовників і цілком прийнятні тарифи. Наші SEO-тексти цікаві, вони чіпляють і змушують користувача повертатися на сайт знову й знову за порцією свіжого й корисного контенту. Пошукові системи досить швидко гідно оцінюють наші роботи, а це означає, що в найкоротший термін ви відчуєте результат. І, насамкінець, чому ж варто працювати з нами?

 • Ми не уявляємо власної творчості без складних завдань, а написання сео-текстів – та ще головоломка.
 • Нам цікаво створювати щось особливе, принципово нове й унікальне, те, чого ще ніде немає в інтернеті.
 • Наші тексти справді працюють, і ми це точно знаємо, бо стежимо за результатами кожної роботи (ви все ще можете переглянути наше портфоліо).
 • Послуги спеціалістів студії PromoText не лише якісні, але й прийнятні за ціною. Навіть не відкривайте інші сайти, адже ви все одно повернетесь до нас.