Послуги рерайтингу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Поки що оцінок немає)
Loading...

Побачили текст конкурента й захотіли такий самий, але кращий? У вас є готовий текст з вираженою ідеєю та сюжетною лінією, але він не вражає? Тоді вам точно потрібен рерайт у виконанні професійних авторів. Для створення якісних текстів замало вміти перефразовувати готові речення, адже послуги рерайтингу – справжнє мистецтво, і ви переконаєтесь у цьому особисто. Запорука успішного тексту – бездоганна грамотність, творчий підхід і багатий словниковий запас.

1000символів без пробілів40грн.106руб.
Подивитися знижки
Потрібен рерайт тексту? Ми перепишемо «вихідник» до невпізнанності, і ви будете в захваті!

Покажіть нам текст, який вам подобається, і ми його повністю змінимо під ваші бажання, зробимо унікальним, цікавим для читача й ефективним для пошукових систем. Наші найкращі рерайтери на високому рівні нададуть таку послугу, як рерайт тексту, і в найкоротший термін ви отримаєте результат, який неодмінно задовольнить всі ваші бажання.

Специфіка цього виду діяльності полягає в тому, що автор не придумує принципово нову структуру тексту, а бере вже готову – ту, яку ви вважаєте за потрібну. Ідеальний варіант – компіляція декількох текстів, які перетворюються в один, цікавий і ефективний. Часто послуги рерайтера мають на увазі кропітку роботу, адже вже дійсні тексти потрібно адаптувати під бажання замовника та зробити їх унікальними для пошукових систем і, звичайно ж, корисними для читачів.

Не просто переписати чужий текст, а зробити його особливим!

Справжнє мистецтво досвідчених авторів студії PromoText – якісний рерайт тексту. Взявши за основу той матеріал, який ви вважаєте цікавим і корисним для вашого сайту, ми перетворюємо його, враховуючи всі ваші коментарі. Більше того, ми підходимо до своєї роботи креативно, а це означає, що наш контент точно приємно вас здивує. А зараз 7 причин, які остаточно переконають вас у тому, що рерайт тексту потрібно замовляти саме в нашій студії:


 • ми працюємо зі знанням справи;
 • строки виконання такого замовлення значно менші, ніж будь-якого іншого;
 • наші автори неодмінно додадуть у текст щось нове, цікаве й свіже;
 • розташований на вашому сайті контент обов'язково працюватиме;
 • наші тексти хочуть цитувати, репостити, розповідати про них друзям;
 • ми виконуємо будь-який рерайт тексту, незалежно від складності його тематики;
 • рерайт – послуга, яка за вартістю вигідніша для замовника.
Тільки для наших клієнтів – найвигідніші знижки!
 • 5%
  При замовленні
  текстів від 50 000
  знаків без пробілів
 • 10%
  При замовленні
  текстів від 100 000
  знаків без пробілів
 • 15%
  При замовленні
  текстів від 200 000
  знаків без пробілів
 • 20%
  При замовленні
  текстів від 300 000
  знаків без пробілів
 • 25%
  При замовленні
  текстів від 500 000
  знаків без пробілів
Оформити заявку

Найпоширеніші запитання
Що таке рерайтинг?
На відміну від копірайтингу, рерайтинг – це створення унікального тексту, заснованого на ідеях та структурі вже готових, дійсних у мережі Інтернет текстах. Іншими словами, це не просто перефразування, а об'єднання декількох «вихідників» в один текст, який по-своєму змісту відповідає поставленому завданню і максимально повно розкриває заявлену тему.
Як розрахувати вартість замовлення?
Вартість замовлення розраховується індивідуально за вказаним тарифом за одну тисячу знаків без пробілів, з урахуванням знижок для постійних клієнтів, зокрема знижки за надання спеціалістові великого обсягу роботи (чим більший обсяг, тим вища знижка).
Який мінімальний обсяг тексту можна замовити?
Мінімальний обсяг одного тексту, з яким ми працюємо – дві тисячі знаків без пробілів. Можете замовити як одну статтю, так і необхідну вам кількість.
Які мінімальні й максимальні строки виконання замовлення?
Терміни обговорюються із замовником в індивідуальному порядку, безпосередньо залежать від складності тематики й обсягу, а також від того, чи ви самі надасте «вихідники», чи пошуком якісного контенту займатимуться наші спеціалісти.
Що робити, якщо текст не підійшов?
За умови, що текст не підійшов, можете надіслати його на доопрацювання, який ми робимо без додаткової плати в межах домовленої кількості знаків.

Потрібен рерайт статті? Чи одразу декількох? Ми вже готові розпочати роботу!

Студія PromoText об’єднала найкращих авторів, вузькопрофільних спеціалістів різних професійних напрямів, SEO-оптимізаторів, філологів. У нашій команді працюють лише ті, хто любить свою роботу й виконує її з відповідною самовіддачею. Вас неодмінно здивує той факт, що рерайт статті може в рази перевершити той вихідник, який ви нам надасте. Ми намагаємося не використовувати шаблонних фраз, не користуємося стандартними хитрощами «копірайтерів». Нами керує креативність, у нас досить досвіду, щоб ми могли придумати щось своє. Наші тексти завжди ефективні. І, насамкінець, 4 причини, з яких варто замовляти послуги рерайтингу в нас

 • Для нас рерайт – це просто! Швидкість, з якою ми виконуємо подібний вид роботи, приголомшує.
 • Наші тексти не лише цікаві читачеві, але й ефективні для пошукових систем.
 • Рівень якості каже сам за себе.
 • Таких вигідних тарифів, які пропонує студія PromoText, ви більше ніде не знайдете.