Редагування тексту

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Поки що оцінок немає)
Loading...

Грамотно написаний текст – ознака хорошого ресурсу та одна з форм прояву поваги до читача. Довіряючи написання статей для сайту копірайтерові, кожному замовнику хочеться вірити в те, що тексти будуть побудовані правильно й не матимуть помилок. На жаль, так виходить не завжди, тому іноді простіше відредагувати готовий матеріал, ніж писати його по-новому. Вартість редагування тексту обійдеться в рази дешевше, і при цьому вдасться зекономити не тільки гроші, але й час.

1000символів без пробілів40грн.106руб.
Подивитися знижки
Грамотне написання статей: редактура від PromoText

Завдяки стандартним функціям офісних програм написання статей без помилок для багатьох перестала бути проблемою. І копірайтери-початківці, і самі замовники, які готують тексти для своїх сайтів, завжди можуть вчасно побачити описку й виправити її. Тим не менш, комп’ютерна перевірка має механічний характер і може впоратися лише з базовими помилками. Вона не побачить стилістичних неточностей, неправильного вживання слова та інших помарок. Довести текст до досконалості зможе лише спеціаліст-редактор.

Редагування тексту
Студія копірайтингу PromoText – це команда спеціалістів, серед яких є професіональні коректори й редактори. Робота наших працівників охоплює не лише написання статей, але й вичитку та редагування готового матеріалу, що гарантовано забезпечує:
 • логічність і грамотність текстів;
 • чітке донесення основної думки;
 • підбір стилю, відповідний до тематичної спрямованості сайту;
 • усунення повторів і штампів;
 • правильний виклад перекладених текстів.
Редагування тексту: основні послуги

Рішення наповнити сайт якісним контентом є однією із важливих сходинок до його розкрутки. Не біда, якщо нестача досвіду чи коштів призвела до того, що сторінки ресурсу виявилися зайнятими текстами низької якості: послуги коректора від PromoText допоможуть позбутися всіх недоліків

 • 5%
  При замовленні
  текстів від 50 000
  знаків без пробілів
 • 10%
  При замовленні
  текстів від 100 000
  знаків без пробілів
 • 15%
  При замовленні
  текстів від 200 000
  знаків без пробілів
 • 20%
  При замовленні
  текстів від 300 000
  знаків без пробілів
 • 25%
  При замовленні
  текстів від 500 000
  знаків без пробілів
Редагування тексту має на увазі такі дії:

· аналіз вихідного тексту;
· логічну правку;
· лексичну перевірку;
· стилістичну правку;
· орфографічну коректуру;
· об’єктивну оцінку тексту;
· усунення «води».


Відбір спеціалістів – запорука якісної роботи

Дуже часто можна стикнутися з тим, що послуги редактора пропонують люди, які не мають профільної освіти. Це призводить до того, що багато неточностей випускається з уваги, втрачається зміст, емоційне забарвлення чи основна думка статті. Щоб уникнути цього, ми зібрали свій штат із філологів, журналістів, лінгвістів і редакторів книжкових видавництв. Це дозволяє нам тримати марку та братися за замовлення будь-якої складності.

Найпоширеніші запитання
Як замовити редагування тексту?
Вирішивши співпрацювати з нами, вам досить надіслати нам текст у форматі MS Word. Ми вивчимо його обсяг і особливості, узгодимо з вами вимоги, терміни й оплату, після чого наші працівники розпочнуть роботу. У ході її виконання можуть знадобитися уточнення, з приводу яких ми звертатимемося до вас. Все це дозволить довести текст до досконалості й уникнути правок, що загрожує втратою часу.
Що означає «складний текст»? Чи впливає це на вартість?
Так, вартість роботи над текстом оцінюється дорожче. Пояснюється це більшими часовими витратами редактора, а також необхідністю докласти більше зусиль і концентрування уваги. До важких текстів можна віднести вільний запис усного мовлення, неякісний переклад, у якому втрачений зміст, технічні статті, викладені заплутаними реченнями чи фразами.
Коректор і редактор – це одне й те ж?
Ні. Коректор – це спеціаліст, що вичитує текст лише на орфографічні й пунктуаційні помилки. А редактор – ширше поняття. Крім виправлення вищезгаданих недоліків, він працює над лексикою, стилістикою, логічною побудовою тексту.
Чи може редактор збільшити чи зменшити текст?
Праця редактора – це робота над готовим текстом. Він може прибрати частину, домовлену із замовником, забрати в тексті «воду», що дозволить зменшити обсяг. Додавання тексту потребує вивчення тематики, збір і аналіз інформації, тому цією роботою займається копірайтер чи рерайтер. Замовляючи редагування тексту, ви завжди можете скористатися послугами різних спеціалістів, що працюють у нашій студії.

Робота з нами – це:

 • Редагування тексту
  Легкий склад
  Ми опрацюємо ваші тексти таким чином, щоб і літературні, і технічні тексти були зрозумілі кожному читачеві
 • Редагування тексту
  Цільове орієнтування
  Ваші статті будуть говорити як із широкою аудиторією, так і з вузькими спеціалістами
 • Редагування тексту
  Бездоганна грамотність
  Вичитка на граматичні помилки – безкоштовний бонус від наших редакторів
 • Редагування тексту
  Зручне структурування
  Наші спеціалісти розділять текст на абзаци й тематичні розділи, роблячи його зручним для сприйняття й таким, що легко запам'ятовується
 • Редагування тексту
  Підвищення репутації
  Завдяки студії PromoText ваш сайт складатиме враження цікавого ресурсу, на якому завжди є що почерпнути

Скільки коштуватиме послуга редагування тексту?

Працюючи на ниві копірайтингу й коректури, ми звикли до того, що перше питання, яке чуємо від нових замовників: «Скільки коштуватиме редагування тексту?». Відповісти на нього одразу неможливо, оскільки на кінцеву вартість впливатиме декілька факторів. Найважливіші з них: складність роботи, обсяг, терміновість і вимоги. Чим незграбніший текст чи переклад, чим суворіше обмеження в часі, тим дорожче коштуватиме послуга. Незалежно від умов роботи та вихідного матеріалу, наші клієнти залишаються задоволені співпрацею, бо:

 • приймаючи замовлення будь-якого обсягу й складності, ми витримуємо терміни та виконуємо свої зобов'язання;
 • знімаючи шар за шаром словесне лушпиння, ми робимо текст чітким, логічним і грамотним;
 • ми намагаємося налагодити тісну взаємодію з кожним замовником, щоб у ході діалогу точно визначити завдання й довести його до логічного завершення;
 • прислухаючись до вимог клієнта та озвучуючи свої пропозиції, ми допомагаємо вивести його сайт на якісно новий рівень.