Тексти, що продають

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Поки що оцінок немає)
Loading...

Як збільшити продажі? Як підвищити конверсію? Як зробити сайт затребуваним? На всі ці питання відповідь одна: вам потрібні якісні тексти, що продають. Уявіть, що на своєму інтернет-ресурсі ви зможете розташувати такий контент, що працюватиме на вас, стабільно покращуючи показники прибутку. Продати словами – мистецтво, і наші спеціалісти володіють ним досконало.

1000символів без пробілів70грн.200руб.
Подивитися знижки
Ніяких шаблонних фраз! Тільки цікаві тексти, що продають!

Уже практично ні для кого не нове таке слово, як «копірайтинг». Тексти, що продають, сьогодні часто трапляються в мережі сухі й шаблонні. Головне завдання такого контенту – привернути увагу читача й спонукати його до покупки. Якщо вам не потрібні такі статті, можете навіть не витрачати часу й не читати далі, але якщо ви зацікавлені в успішності власного бізнесу, то варто дещо дізнатися.

Чудеса копірайтерського мистецтва, або як тексти продають

Навіть тривіальний текст може перетворитися в такий, що продає, якщо над ним працюють професіонали. Володіння теорією щодо того, як правильно написати такий контент, аж ніяк не гарантує якісного результату. Ми ж у своїй роботі використовуємо ряд аспектів, що дозволяє нам справді продавати товари за допомогою слів, доводячи до вдосконалення текст, що продає. Як це відбувається:
 • досконало вивчаємо ваш продукт, його переваги й недоліки;
 • знайомимося з вашою цільовою аудиторією та її особливостями;
 • пишемо не лише про конкурентні переваги (так ми опиняємося ближче до клієнта й провокуємо довіру);
 • знаємо психологію покупця й користуємося цими знаннями, створюючи тексти, що продають;
 • генеруємо ідеї; над створенням тексту може працювати ціла креативна команда, що додає в текст свіжості й родзинки;
 • не нехтуємо теоретичними знаннями про побудову рекламних і текстів, що продають;
 • використовуємо тільки свіжі й сучасні прийоми.
Наші тексти – ваші доходи! Написання текстів, що продають – наше все!

Можете особисто переконатися в тому, що наші тексти, що продають, принесуть вам прибуток. Все відбувається дуже просто! Як тільки користувач потрапляє на ваш сайт, якісний контент уже розташовує його до бренду, а якщо цей контент – наші тексти, що продають – у нього неодмінно з’явиться стійке бажання придбати ваш продукт. Чи не заради цього ви читаєте цей текст? Ми вже готові взятися за написання текстів, що продають, для вас.

 • 5%
  При замовленні
  текстів від 50 000
  знаків без пробілів
 • 10%
  При замовленні
  текстів від 100 000
  знаків без пробілів
 • 15%
  При замовленні
  текстів від 200 000
  знаків без пробілів
 • 20%
  При замовленні
  текстів від 300 000
  знаків без пробілів
 • 25%
  При замовленні
  текстів від 500 000
  знаків без пробілів
Поки ви читаєте це, ми для когось пишемо тексти, що продають!

Не витрачайте часу надаремно! Заробляйте вже зараз! Як тільки ви заповните просту форму, ми миттєво розпочнемо працювати над вашою заявкою. У найкоротший термін ви отримаєте від наших спеціалістів якісно виконану роботу, результат якої перевершить усі очікування.


Коли кожен текст – унікальний шедевр, що продає

Можете скільки завгодно шукати «майстра пера», який напише вам якісний контент і справді тексти, що продають. Але одразу хочемо сказати про те, що студія PromoText об’єднала найкращих. Не вірите? Тоді перегляньте приклади наших робіт зараз же.

Найпоширеніші запитання
Що таке «тексти, що продають»?
Це не набір слів, не художні статті, не сухий текст… Наші роботи покликані привертати увагу читача, змушують його дочитати до кінця й, що головне, повірити у ваш продукт. Дочитавши статтю до останньої крапки, у нього виникне бажання скористатися вашими послугами чи купити ваш товар негайно.
Як розрахувати вартість замовлення?
Вартість замовлення визначається в індивідуальному порядку, виходячи з розрахунку за кожну тисячу знаків без пробілів відповідно до вказаних тарифів. Ціна на послуги може видозмінюватися залежно від обсягів і термінів, що, у свою чергу, також обговорюється в індивідуальному порядку.
Який мінімальний обсяг роботи можна замовити?
Для створення якісного рекламного тексту нам потрібно мінімум три тисячі знаків. Саме на цю цифру варто орієнтуватися, замовляючи в нас статтю, що продає. Кількість таких замовлень не має значення. Для вас ми напишемо і одну, і сто одну.
Які мінімальні й максимальні строки виконання замовлення?
Ми гарантуємо дотримання термінів, які в індивідуальному порядку погоджуємо із замовником.
Що робити, якщо текст не підійшов?
Не сподобався текст? Хочете щось змінити? Додати? Забрати? Просто напишіть свої бажання, і ми доопрацюємо все відповідно до ваших зауважень без додаткової плати. Ми цінуємо конструктивну критику, адже для нас це стимул розвиватися й ставати кращими.

5 причин замовити в нас!

 • Наші тексти цікаві читачам, їх дочитують до кінця!
 • Ми віртуозно провокуємо користувача купити!
 • Вам гарантований ріст позицій (нам знайомі тонкощі SEO-оптимізації).
 • Кількість користувачів на сайті буде рости.
 • Читачі закохаються у ваш бренд.

Рекламний текст, що продає, на всі випадки життя!

Уявити рекламну кампанію чи якийсь захід, спрямований на підвищення лояльності клієнтів до бренду в інтернеті, без якісного контенту просто нереально. Правильне рішення – замовити рекламний текст, що продає, який працюватиме виключно на вас. Спеціалісти студії PromoText, незважаючи на багатий досвід у сфері написання подібних текстів, створюють окремо взяту статтю незвичайною, унікальною, цікавою й корисною. Ми не використовуємо шаблонів, і це наша головна риса. Створюючи рекламний текст, що продає, ми не відкриваємо додаткових ресурсів у браузерах і не беремо приклад з когось – нам вистачає своєї фантазії, щоб створювати щось принципово нове. Таким чином, чому ж варто звернути увагу на наші тексти, що продають? Ось вам 4 ключові причини:

 • У найкоротші терміни наші роботи переконають вас у своїй ефективності.
 • У студії PromoText найвигідніші тарифи й програма лояльності для постійних клієнтів.
 • Ми створюємо принципово новий, унікальний і свіжий контент, який подобається замовникові.
 • Швидкість нашої роботи вас дуже здивує.