Написання прес-релізу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оцінок, середне: 5.00 серед 5)
Loading...

Прес-реліз інформує про минулі чи майбутні події, і тим самим привертає інтерес ЗМІ. Ця інформація повинна бути чіткою, оригінальною, лаконічною, корисною для читача, такою, «що чіпляє». Рекламні пропозиції в прес-релізах не мають бути нав’язливими, бо це може одразу відвернути читача. Оптимальний обсяг тексту – до 2500 знаків без пробілів. Грамотно написаний прес-реліз – гарантія позитивного ставлення громадськості до бренду чи компанії, приваблювання нових клієнтів, підвищення впізнаваності бренду.

1000символів без пробілів70грн.200руб.
Подивитися знижки
«Сильні» прес-релізи від «сильних» професіоналів

Довіряти написання прес-релізу потрібно лише грамотному спеціалістові, якому відоме все «підводне каміння» цього виду роботи. Професіонали студії PromoText готові скласти якісні прес-релізи, що зацікавлять велику аудиторію й будуть максимально ефективними.

Прес-релізи – грамотно й результативно!

До написання прес-релізу потрібно поставитись дуже відповідально й уважно. Важливо дотримуватися чітких правил і рекомендацій. «Сирий матеріал» марний, він не буде цікавий людям. Краще дочекатися підхожої новини та скласти дієвий і ефективний прес-реліз, який дуже швидко стане надбанням інтернет-громадськості.
Після публікації прес-релізу ви помітите:
 • появу нових відвідувачів на вашому сайті;
 • збільшення продажів;
 • поповнення клієнтської бази;
 • підвищення активності клієнтів.
Замовити прес-реліз просто!

Звертайтесь до наших професіоналів, і вони складуть якісний прес-реліз за короткий час. Результатом їхньої роботи ви гарантовано залишитесь задоволені. Наші спеціалісти мають багатий досвід у написанні прес-релізів, вони завжди виконують свою роботу грамотно й бездоганно.

 • 5%
  При замовленні
  текстів від 50 000
  знаків без пробілів
 • 10%
  При замовленні
  текстів від 100 000
  знаків без пробілів
 • 15%
  При замовленні
  текстів від 200 000
  знаків без пробілів
 • 20%
  При замовленні
  текстів від 300 000
  знаків без пробілів
 • 25%
  При замовленні
  текстів від 500 000
  знаків без пробілів

Зараз-таки ви можете оформити заявку на написання прес-релізу, і ми негайно розпочнемо роботу. Не витрачайте часу – звертайтесь до студії PromoText вже сьогодні!


Складання прес-релізів: пишемо коротко й зрозуміло!

Для нас складання прес-релізу – просте завдання, з яким ми завжди впорюємося успішно й бездоганно. Звернувшись до нас, ви можете замовити чудовий прес-реліз за вигідними цінами й зробити власний бізнес конкурентоспроможним. Довірте серйозний матеріал справжнім професіоналам!

Найпоширеніші запитання
Які бувають види прес-релізів?
Існує три основні види прес-релізу: новина, інформаційний, анонс. Обирати той чи інший вид матеріалу потрібно грамотно, адже він повинен підходити до тематики видання.
Чи має бути текст прес-релізу унікальним?
Безперечно! Будь-який текст повинен бути унікальним. Лише тоді він матиме перші позиції в пошукових системах і з ним зможе ознайомитися велика кількість відвідувачів.
Як правильно оформити прес-реліз?
Текст має бути зрозумілий і лаконічний. Обов'язково використовуйте абзаци й заголовки, «що чіпляють». Позбавтесь від гучних рекламних фраз. Не потрібно робити матеріал занадто детальним і зарозумним.
Як дізнатися, що компанії потрібен прес-реліз?
Якщо є інформація, яку хочеться донести до широкої аудиторії й тим самим привабити нових клієнтів, наприклад: презентація нового товару, зміни в роботі компанії, вихід на новий ринок тощо. Майже будь-який матеріал може бути використаний для підготовки прес-релізу.
Як замовити прес-реліз у вашій студії?
Заповніть просту форму заявки, або зателефонуйте нам за номерами, які бачите на сайті.
 • Написання прес-релізу
  Якісний прес-реліз за найкращими цінами
  Ми порадуємо доступними ціновими пропозиціями, що дадуть вам змогу зекономити.
 • Написання прес-релізу
  Відповідальний підхід до написання прес-релізу
  До складання прес-релізу ми залучаємо найкращих копірайтерів
 • Написання прес-релізу
  Грамотне оформлення матеріалу
  Прес-реліз буде написаний якісно й професійно
 • Написання прес-релізу
  Гідний рівень обслуговування
  Ми порадуємо першокласним обслуговуванням і врахуємо ваші інтереси
 • Написання прес-релізу
  Максимально швидке написання прес-релізу
  Ми маємо серйозний досвід, тому готуємо прес-релізи оперативно

Написання прес-релізів – можливість побачити ім'я компанії у ЗМІ

Написання прес-релізів – процес серйозний і відповідальний. Тільки наша команда зможе скласти матеріал за всіма правилами в найкращому форматі. Написання прес-релізів передбачає складення заголовків, «що чіпляють», адже вони відіграють велику роль у подальшому встановленні контакту між читачем і компанією. Наші спеціалісти зможуть скласти інформаційний матеріал у найкращому вигляді в точно домовлений строк.