Відгуки

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Поки що оцінок немає)
Loading...
Кожна робота повинна бути оцінена. Інакше неможливо зрозуміти якість виконуваних робіт і професіоналізм. Така оцінка зі сторони допомагає зрозуміти свої сильні сторони і доопрацювати недоліки. Тим більше, будь-якому фахівцю приємно, коли його роботу оцінюють гідно і, тим більше, рекомендують. Саме тому, ми чекаємо від Вас дійсно справедливої оцінки.
  • dlya portfolio4 - Відгуки
   Лілія Демчук
   https://erukzak.com.ua/
   Звертались до студії по тексти для інтернет-магазину рюкзаків. Спеціалісти витратили час не лише на написання чудових текстів, але й на пошук модних і стильних рюкзаків. Дуже вдячні за ваш відповідальний підхід і грамотні тексти, створені спеціально для нашого інтернет-магазину. Всі вимоги були дотримані, і ми приємно здивувалися строками виконання роботи. Дякуюємо, розраховуємо й на подальшу співпрацю!
  • 4 - Відгуки
   Сергій Білоус
   http://novaton.com
   Продукція нашого сайту специфічна, не знали, як впораються копірайтери з цим завданням. Але тексти вийшли чудові. Не сумні, і водночас мали ті технічні характеристики, що ми просили розписати.
  • smells - Відгуки
   Інтернет-магазин парфумерії
   http://smells.com.ua
   Хочемо виразити подяку від всього колективу інтернет-магазину Smells за те, що ви виконуєте роботу добре та якісно. Працювали з багатьма студіями й фрілансерами, але не завжди тексти були гідними. Наш висновок – звертайтесь до професіоналів. Все інше – пилюка в очі.
  • wbfx2 - Відгуки
   Андрій Бондар
   http://webfox.com.ua
   Замовляли абсолютно всі тексти для сайту. Нам пообіцяли все зробити в термін, хоча обсяг робіт був не маленький. Виконали як обіцяли. Врахували всі вимоги й виправили зауваження. Наша команда вдячна за такий підхід до роботи.
  • dllrsa - Відгуки
   Дарина Поліщук
   http://dellarossa.com.ua
   Для сайту необхідно було великої кількості цікавих і, що важливо, якісних текстів у суворо визначеному форматі, і ваші спеціалісти впорались на «ура»! Усі тексти були написані швидко, зауваження (їх було дуже мало) миттєво виправлялися. Одразу видно, що матеріал був написаний зі справжнім зосередженням і творчим підходом. Велике дякую вашій студії!
  • ktkli - Відгуки
   Олександр Демченко
   http://katakali.com.ua/
   Замовляли у вашій студії статті для розділів нашого інтернет-магазину. Копірайтери впорались не лише швидко, але й успішно. Нам дуже сподобались ваші тексти. Вони вийшли не лише інформаційними, а й рекламними. Дякуємо за цікавий і грамотний матеріал.
Залишити відгук
Тексти для розсилки від Promotext — це:
 • Відгуки
  Продуманий, не шаблонний текст і заголовки
 • Відгуки
  Добре продумана структура тексту
 • Відгуки
  Заманювання заголовком, щоб користувач все-таки відкрив лист
 • Відгуки
  Впізнаваність і позитивне ставлення до компанії
 • Відгуки
  Переходи на Ваш сайт
Оформити заявку
Студія копірайтингу "Promotext" надає послуги копірайтингу дуже високої якості на абсолютно будь-яку тему, в незалежності від обсягу роботи. Ви завжди отримаєте бездоганно виконане замовлення вчасно. Мета нашої команди - забезпечити Вас дійсно корисним контентом, який буде приносити не тільки відвідувачів на сайт, а й реальні, прибуткові угоди. Ми не ставимо перед собою завдання просто скласти текст або слоган, ми створюємо бажання замовника працювати з Вами і купувати у Вас.