Опис для Email розсилки

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Поки що оцінок немає)
Loading...

E-mail-розсилка привабить клієнтів до вашого сайту та сприятиме збільшенню продажів. Ми допоможемо вам надихнути клієнтів на покупки, зробити вашу компанію успішною й упізнаваною. E-mail-розсилка нагадає вашим клієнтам про товар чи послугу, і ви отримаєте нові замовлення.

1000символів без пробілів80грн.220руб.
Подивитися знижки
E-mail-розсилка – збільшення повторних продажів

Поштова розсилка – це прекрасний спосіб втримати клієнтів. Довірте ведення е-mail-розсилки спеціалістам PromoText, і вони доведуть вам ефективність е-mail-маркетингу. Ми станемо вашими помічниками й збільшимо продажі. Наші професіонали створять максимально прибуткову розсилку!

E-mail-розсилка від PromoText – це гарантія:

 • відвідуваності вашого сайту;
 • повторних продажів;
 • впізнаваності бренду;
 • економії часу й бюджету на рекламу;
 • поповнення бази постійних клієнтів.
E-mail-розсилка від професіоналів – максимальна ефективність

Поштові розсилки сприяють просуванню й розвитку бізнесу. Тільки високопрофесійні спеціалісти знають, як зробити е-mail-розсилку надійним і ефективним інструментом інтернет-маркетингу та не злякати клієнтів, а, навпаки, завоювати їхню довіру до бренду компанії. Наша команда встановить міцний контакт з кожним вашим клієнтом і проінформує його про акції, знижки та цікаві пропозиції, які діють у вашій компанії. Ми знаємо, як швидко зацікавити потенційних покупців, і працюємо з максимальною професійною віддачею.

 • 5%
  При замовленні
  текстів від 50 000
  знаків без пробілів
 • 10%
  При замовленні
  текстів від 100 000
  знаків без пробілів
 • 15%
  При замовленні
  текстів від 200 000
  знаків без пробілів
 • 20%
  При замовленні
  текстів від 300 000
  знаків без пробілів
 • 25%
  При замовленні
  текстів від 500 000
  знаків без пробілів

Поспішайте стати нашим клієнтом і оформлюйте замовлення зараз же! Ми готові надати вам детальну консультацію щодо подальшої співпраці з нашою студією, враховуючи ваші бажання.


E-mail-розсилка – точність, якісь, гарантований результат

E-mail-розсилка від PromoText сприятиме тому, щоб ваш бізнес був конкурентоспроможним і рентабельним, а клієнти не проміняли вас на конкурентів. Наші професіонали знають, як зробити так, щоб поштова розсилка працювала на вашу компанію з максимальним ефектом. Ми робимо свою роботу добросовісно, відкрито й чесно – можете сміливо нам довіряти! Замовте поштову розсилку, яка працює!

Найпоширеніші питання
Як замовити адресну е-mail-розсилку?
Для замовлення вам потрібно оформити заявку чи зателефонувати. Одразу після замовлення наші професіонали зв'яжуться з вами, ознайомляться з особливостями вашої компанії й продумають ефективні методи для поштової розсилки. Ми розповсюдимо е-mail-листи оперативно й без проблем.
E-mail-розсилка вважається спамом?
Поштова розсилка, створена студією PromoText, не спам, оскільки вона направлена виключно на цільову аудиторію, зацікавлену в отриманні листів.
Наскільки ефективні безкоштовні сервіси для е-mail-розсилок?
Лише професіонали зможуть організувати поштову розсилку з максимальним ефектом, а безкоштовні сервіси можуть зіпсувати репутацію вашої компанії, тому краще ними не користуватися. Ми знаємо всі тонкощі побудови грамотного е-mail-маркетингу.
У яких ситуаціях поштова розсилка може нашкодити?
Тут багато варіантів. Наприклад, надсилання спам-розсилки, коли людина не давала своєї згоди на отримання листів, а ви їх постійно надсилаєте, нав'язливими діями спонукаючи скористатися своїми послугами. Дуже рідко спам привертає увагу потенційних клієнтів, часто він одразу відштовхує. Велику роль відіграє оформлення розсилки. Важливо, щоб воно було без зайвої графіки, професійно відформатоване. Занадто часті розсилки також відштовхують клієнтів, тому тут головне не перестаратися.
Як змусити клієнта відкрити е-mail-лист?
Потурбуйтесь про наявність заголовка, «що чіпляє». Оскільки він приваблює людей, то повинен бути цікавий і лаконічний. Тема має бути чітко сформульована. Грамотність складення листа обов'язкова!
 • Взаємовигідна співпраця та індивідуальний підхід
  Працювати з нами завжди приємно й комфортно
 • Успішна е-mail-розсилка й підвищення рейтингу сайту
  Ми зможемо привернути увагу користувачів до вашого сайту
 • Постійні замовлення й рентабельний бізнес
  Грамотно складена е-mail-розсилка примножить кількість ваших клієнтів
 • Майстерно складені матеріали
  Ми створимо найкращий матеріал для максимального залучення клієнтів
 • Сучасні методи впливу на клієнтів для більшого результату
  Ми знаємо найефективніші методи, які перетворюють відвідувачів сайту в покупців

Опис для е-mail-розсилки: чому саме ми?

Опис для е-mail-розсилки, створений нашими спеціалістами, допоможе досягнути якісної віддачі від отримувачів. Наші тексти стануть для них корисними й цікавими. Ми відберемо ефективні методи впливу на ваших клієнтів для ще більшого результату.

 • У нас привабливі ціни, знижки та акції.
 • Ми працюємо професійно, якісно й грамотно.
 • Завжди на зв'язку й радуємо клієнтів уважним обслуговуванням.
 • У нас позитивна репутація, клієнти залишають схвальні відгуки про нашу роботу.
 • Ставайте нашим клієнтом і замовляйте опис для е-mail-розсилки вже сьогодні!