Написання статей для сайту

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оцінок, середне: 2.33 серед 5)
Loading...

Написання статей, або копірайтинг – один із важливих ступенів, за яким здійснюється просування бізнесу. Саме якість контенту, розташованого на сайті, визначає градус інтересу цільової аудиторії, впливає на розвиток бренду, кількість замовлень чи продажів. Не дивно, що складність роботи, її кінцевий результат і терміни виконання, як правило, впливають на вартість написання статті.

1000символів без пробілів50грн.132руб.
Подивитися знижки
Написання статей від PromoText – це гарантована віддача вкладених коштів

Кожен сайт являє собою унікальний світ, що має всій порядок і структуру. Чи викличе він інтерес у користувачів, чи сприятиме збільшенню відвідуваності й формуванню клієнтської бази – залежить від його оформлення й наповнення. Пропонуючи написання статей спеціалістами високого рівня, студія копірайтингу PromoText сприяє популяризації вашого сайту й просуванню бізнесу.

Які завдання може вирішити якісний копірайтинг?

Правильна подача інформації не лише познайомить користувачів з вашою пропозицією, а й спонукатиме їх до дії, перетворюючи в потенційних клієнтів. Наповнення сайту, яке здійснять професіонали студії PromoText, гарантує наступні переваги:
 • найкращі позиції в рейтингах найпопулярніших пошуковиків;
 • якісне інформування відвідувачів про особливості товарів чи послуг;
 • абсолютну грамотність і високу унікальність статей;
 • високу віддачу від рекламних текстів;
 • постійний ріст відвідуваності завдяки регулярному оновленню якісного контенту.
Написання статей для сайту: що ми пропонуємо?

Студія PromoText пропонує широкий перелік послуг з написання текстів різноманітних напрямків. Ми не боїмося великих обсягів, стислих строків чи високих вимог до якості матеріалу: досвід і професіоналізм наших копірайтерів дозволяє вирішувати будь-які завдання. У нашому штаті знаходяться не лише спеціалісти з філологічною освітою, а й працівники вузької спеціальності. Це дозволяє нам здійснювати грамотне й професійне написання статей для сайту будь-якої тематики.

 • 5%
  При замовленні
  текстів від 50 000
  знаків без пробілів
 • 10%
  При замовленні
  текстів від 100 000
  знаків без пробілів
 • 15%
  При замовленні
  текстів від 200 000
  знаків без пробілів
 • 20%
  При замовленні
  текстів від 300 000
  знаків без пробілів
 • 25%
  При замовленні
  текстів від 500 000
  знаків без пробілів
Наше кредо – постійний ріст і розвиток

Щоби бути на крок попереду, необхідний постійний рух. Незважаючи на багатий досвід, наші копірайтери продовжують удосконалювати свої навички, використовують нові знання у сфері написання текстів, що продають, відточують власні стиль і майстерність. Про їхні результати й досягнення найкраще розкажуть приклади виконаних робіт.


Найпоширеніші питання
Що таке SEO-копірайтинг? Чи потрібен він мені?
Різниця між звичайною й SEO-статтею полягає у входженні спеціально відібраних слів і фраз. Їх називають ключами й використовують для того, щоби вплинути на основні пошукові системи (Яндекс, Google, Yahoo тощо). Від того, наскільки правильно вибрані й використані ключові запити, залежить позиція сайту в рейтингу пошуку. Якщо ваша мета – зайняти топові місця, то вам необхідні саме SEO-оптимізовані статті.
Чому не можна скопіювати текст з аналогічного сайту?
Копіювання чужої інформації заборонене й карається законом. Перш за все з цим боряться пошукові системи, виключаючи з позицій пошуку сайт порушника. Якщо ви не хочете втратити кошти, вкладені у створення сайту, потурбуйтесь про наповнення його унікальними статтями.
Чому написання статей потрібно довіряти професіоналам?
Віддача від сайту залежатиме не лише від його дизайну й інтерфейсу, але й від якості наповнення. Грамотно написані, цікаві статті, розраховані на цільову аудиторію, приваблюватимуть нових відвідувачів, викликатимуть інтерес і бажання зробити замовлення. Впровадження ключових фраз допоможе вивести ресурс на головну сторінку пошуку, що також викличе ріст відвідуваності й підвищить впізнаваність бренду. Таких результатів не зможе досягти людина, що не має певних знань і досвіду.
Від чого залежить вартість написання?
Головний фактор, що впливає на кінцеву вартість тексту – це тематика й важкість роботи. Чим більше SEO-оптимізованою є стаття, чим вищі вимоги до якості тексту, тим вищою буде ціна.

Співпраця з нами принесе вам такі плоди:

 • Написання статей для сайту
  Підвищення рейтингу сайту
  Наповнення сторінок грамотними SEO-статтями дозволить вивести ресурс на перші сторінки пошукових систем
 • Написання статей для сайту
  Постійний ріст відвідуваності
  При введенні ключового запиту в пошуковику ваш сайт завжди буде опинятися в полі зору цільової аудиторії
 • Написання статей для сайту
  Тісна взаємодія з відвідувачами
  За допомогою текстів, написаними нашими копірайтерами, ви передаєте гостям сайту необхідну інформацію й відстежуєте реакцію цільової аудиторії
 • Написання статей для сайту
  Збільшення клієнтської бази
  Добрий копірайт гарантовано перетворює потенційного клієнта в реального покупця
 • Написання статей для сайту
  Ріст лояльності відвідувачів
  Цікаві, емоційні тексти завжди приваблюють людей і втримують їх на ресурсі

Від чого залежить вартість написання статей?

Скільки має коштувати копірайт? Вивчивши багаточисельні пропозиції, замовник може з подивом дізнатися, що ціна за тисячу знаків у різних виконавців часто відрізняється в декілька разів. Написання статей у Києві може бути дорожчим, у регіонах – дешевшим. Чи не простіше обрати недорогий варіант і тим самим зекономити?
Маючи великий досвід у сфері написання статей, ми з упевненістю можемо сказати: «Ні». Ні один професіонал, що відповідає за якість своїх статей і постійно вдосконалює власні навички, не працюватиме безкоштовно. Щоб написати цікавий читачеві текст, що продає, потрібно не лише мати виключну грамотність і відчувати слово. Потрібно бути трохи психологом, частково маркетологом, деякою мірою продавцем. Лише тоді статті будуть чіпляти відвідувачів сайту і викликати відповідну реакцію.
У той же час існує зворотній бік медалі. Не важко помітити, що деякі агентства чи окремі копірайтери можуть суттєво завищити вартість своїх послуг, пропонуючи при цьому посередню якість.
Студія копірайтингу PromoText – це завжди розумне ціноутворення та гідний рівень пропонованих послуг. Ми прагнемо зробити все, щоб наші замовники залишились задоволені й могли з упевненістю радити нас знайомим.

 • Ми пишемо цікаві, емоційно-забарвлені й грамотно складені тексти, які будуть цікаві читачам.
 • Ми знаємо, як продати товар чи послугу, загорнувши їх у яскраву обгортку зі слів, і допоможемо вам у цьому.
 • Ми цінуємо ваш час, тому завжди педантичні у питаннях дотримання термінів.
 • Ми завжди готові йти назустріч, тому пропонуємо гнучку систему знижок.