Послуги копірайтингу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (7 оцінок, середне: 4.29 серед 5)
Loading...

Набридло читати сумні тексти? Не хочете розташовувати на своєму сайті середньостатистичні інформаційні статті? Прагнете принципово відрізнятися своїм контентом від конкурентів? Цікавить вартість послуг копірайтера? Шукаєте постійних працівників? Якщо відповідаєте на всі ці запитання стверджувально, то неодмінно варто читати цей текст далі!

1000символів без пробілів50грн.132руб.
Подивитися знижки
Якісні послуги копірайтера – те, що потрібно для вашого сайту!

Студія PromoText вже встигла заслужити довіру багатьох замовників. Чим же ми приваблюємо? Якістю робіт? Однозначно! Своєчасними термінами виконання? Звичайно! Вигідними тарифами? Сто відсотків! Сьогодні послуги копірайтера особливо затребувані, адже у світі віртуального простору з’являється все більше сайтів, кожен із яких претендує на звання найкращого, прагне потрапити до заповітного ТОПу, де місць, до речі, всього-лиш десять.

Послуги копірайтингу

Послуги наші, успіх ваш!

Нам посильні будь-які теми. Ми впишемо навіть абсурдні словосполучення в текст. Нам прекрасно знайомі тонкощі SEO. Для нас копірайт не просто унікальний набір слів, а апріорі текст, що продає. Вас ще не зацікавили наші послуги? Копірайтера знайти просто, та професіонала ви зможете отримати до своєї команди зараз же! Ми гарантуємо, що:
 • роботи наших спеціалістів читаються легко, як співається пісня;
 • ми враховуємо бажання навіть найвимогливіших замовників;
 • досконало розбираємося в абсолютно будь-якій темі, за котру беремося;
 • послуги копірайтера студії PromoText неодмінно приваблять більшу кількість відвідувачів на ваш сайт;
 • після розташування нашого контенту на вашому сайті покращаться соціальні й поведінкові фактори;
 • всі наші тексти ефективні й такі, що продають;
 • для постійних клієнтів ми створюємо найвигідніші умови співпраці.
Послуги копірайтингу для тих, хто прагне розвивати свій онлайн-бізнес!

Наші найкращі автори вже готові розпочати роботу над вашими замовленнями. Ви неодмінно отримаєте якісний результат, незалежно від замовленого обсягу й поставлених строків. Вас щось не влаштувало в нашій роботі? Ми все виправимо відповідно до ваших зауважень і бажань. Хоча, як показує практика, це одиничні випадки, адже наші послуги копірайтингу заслуговують високих оцінок експертів. Серед нас не лише творчі особистості, здатні творити й створювати, а й досвідчені SEO-спеціалісти та філологи, які вичитують роботи з точністю до коми.

Чим більший обсяг замовлення - тим вища знижка!

 • 5%
  При замовленні
  текстів від 50 000
  знаків без пробілів
 • 10%
  При замовленні
  текстів від 100 000
  знаків без пробілів
 • 15%
  При замовленні
  текстів від 200 000
  знаків без пробілів
 • 20%
  При замовленні
  текстів від 300 000
  знаків без пробілів
 • 25%
  При замовленні
  текстів від 500 000
  знаків без пробілів
Уже хочете оформити заявку?

Ми цінуємо ваш і власний час! Не зволікайте й замовляйте потрібну вам послугу зараз же! Заповніть просту, інтуїтивно зрозумілу форму, і ми миттєво розпочнемо роботу над вашим замовленням.


Копірайтинг – наше життя! Ми створюємо принципово нові тексти!

Сутність копірайтингу полягає в тому, що ми генеруємо унікальні тексти, беручи за основу знання й отриманий раніше досвід. Спеціалісти студії PromoText прагнуть до самовдосконалення, а це означає, що кожна наша наступна робота краща за попередню. Ми можемо довго розповідати про те, як добре можемо писати, які в нас якісні послуги копірайтерів, але краще переконатися в цьому особисто й переглянути приклади наших робіт.

 • https://erukzak.com.ua/
 • http://sadmaster.com.ua/
 • http://webfox.com.ua/
 • http://delarosa.com.ua
Найпоширеніші запитання
Що таке копірайтинг?
Копірайтинг – професійна діяльність вузькопрофільних спеціалістів, які створюють авторські тексти, що продають. Для розташування на інтернет-ресурсах ці тексти повинні відрізнятися не лише корисністю для читача, але й мати так звані ключі, які, у свою чергу, дозволяють конкретним сторінкам індексуватися в пошукових системах і рухатися до ТОПу пошукових запитів.
Як розраховується вартість замовлення?
Вартість замовлення розраховується в індивідуальному порядку залежно від складності поставленого завдання, обсягів і термінів. Чим менші строки, тим вища вартість. Чим більший обсяг, тим вища знижка (відповідно до програми лояльності, створеної спеціально для постійних клієнтів студії копірайтингу PromoText). Тарифи на всі види послуг фіксовані й розраховуються, виходячи з вартості виду роботи за одну тисячу знаків без пробілів.
Який мінімальний обсяг замовлення?
Ми вважаємо, що ефективний текст повинен бути не менший, ніж дві тисячі знаків без пробілів. Це той мінімум, з яким ми готові працювати.
Коли я отримаю готову роботу?
Строки виконання замовлення обговорюються в індивідуальному порядку. Залежно від того, коли вам потрібно отримати готовий контент, а також від його обсягу, результат роботи нашого автора може бути у вас як через дві години, так і через декілька днів.
Що робити, якщо текст не підійшов?
Якщо текст вам не сподобався, знайшли помилки чи вважаєте, що його зміст не відповідає вашому запитові, ми доопрацюємо його без додаткової плати в межах раніше домовленого обсягу.

З нами вам гарантовано

 • Послуги копірайтингу
  Спілкування з клієнтами –
  легко налагодите комунікацію з клієнтами
 • Послуги копірайтингу
  Ріст позицій –
  за допомогою якісного контенту поступово будете рухатися до ТОПу
 • Послуги копірайтингу
  Збільшення кількості відвідувачів –
  сайт буде не лише приваблювати відвідувачів, але й затримувати їх цікавою й корисною інформацією
 • Послуги копірайтингу
  Ключ до серця клієнта –
  наші тексти отримують довіру клієнта
 • Послуги копірайтингу
  Більше клієнтів –
  хороший контент – більше клієнтів. Єдина формула успіху

Якісні послуги копірайтера! Києв був першим! Тепер – вся Україна!

Яким чином формується ціна за виконання замовлення нашими авторами? Перш за все, вартість залежить від складності поставленого завдання та від термінів. Студія PromoText відрізняється дуже дружелюбними цінами на послуги копірайтера. Київ до недавнього часу був нашим основним замовником, але підвищений попит на послуги дозволив нам вийти на принципово новий рівень свого розвитку, а це, у свою чергу, дозволяє формувати конкурентні ціни. Тож чому варто замовляти контент у спеціалістів PromoText?

 • Ми пишемо якісні, розумні, SEO-адаптовані, цікаві й такі, що продають, тексти, які змушуватимуть користувача повертатися на ваш сайт знову й знову.
 • Постійні читачі завдяки нашому контенту перетворюються в потенційних клієнтів і покупців!
 • Ми ніколи не відмовляємося від доопрацювань, адже з вашою конструктивною критикою ми стаємо кращими.
 • Професіонали студії копірайтингу PromoText працюють з натхненням і ніколи не підводять з термінами.
 • І, між іншим, у нас найвигідніша вартість на послуги копірайтерів і програма лояльності для постійних замовників.

І трохи про те, чому за послуги копірайтерів «PromoText» не шкода платити

Вашій компанії більше не потрібно шукати фахівців у штаті, готувати для них робочі місця, купувати техніку, виплачувати стабільну заробітну плату… Співпрацювати з авторами ви можете у віддаленому форматі, оплачуючи тільки фактично виконану роботу. Це – істотная економія.

Навіть найдорожчий контент від наших копірайтерів обійдеться вам дешевше, ніж у випадку, якщо ви вирішите звернутися до неперевіреного спеціаліста на фрілансі. Співпрацюючи з нами, вы зрозумієте, що ми вивчаємо природу вашого продукту, вивчаємо УТП та інші особливості, що дозволяє нам володіти інформацією і якісно викласти ваші думки, які ви самі не хочете або не можете сформулювати. Це – економія часу.

Так склалося, що послуги копірайтерів у нашій студії користуються величезним попитом. Але ми об’єднали людей, які пишуть дуже швидко і роблять це круто. Тому, навіть якщо у вас дедлайни і контент вам потрібен «на минулий тиждень» – ми убудь-якому разі візьмемося за роботу. Правда, попросимо бонуси за терміновість, адже комусь з авторів доведеться не спати;) Це – ваш шанс швидко отримати бажане.

Наші тексти залишають приємний післясмак. За те, що ми пишемо, замовнику не доводиться червоніти. І це – ваша можливість відрізнятися від своїх конкурентів цікавим, якісним і презентабельним контентом.