Смотрели 532 раз532
Оставить
комментарий
0
Как эффективность сайта связана с текстом на нем?

Як ефективність сайту пов’язана з текстом на ньому?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Поки що оцінок немає)
Loading...


Багато власників сайтів дивується, чому текстовий контент на їхньому ресурсі малоефективний і люди нічого не купують?
Причина в тому, що на таких сайтах текст непривабливий, шаблонний і неінформативний. Він «не чіпляє» відвідувача сайту, який довго на ньому не затримується.
 
Продавати товар можна по-різному. Хтось це робить сміливо й натхненно, а хтось – похмуро й без фантазії. Так само й текстовий контент на віртуальному майданчику, який може діяти енергійно, викликаючи в людей інтерес, а може відіграти сумну роль «непривабливого й даремного компонента дизайну».
 
Важливо пам’ятати, що якісний текстовий контент являє собою важливу складову будь-якого веб-ресурсу. Через текст користувач знайомиться з сайтом, дізнається його головні конкурентні переваги та вивчає пропоновані послуги чи товар. Текст багато в чому впливає на ефективність сайту, і це очевидно, тому до його підготовки потрібно підійти відповідально й використати всі необхідні ключові фрази, а також яскраві заголовки.

 

Переконливий текст – конкурентоспроможний сайт

 
Текст відіграє особливу роль у просуванні вашого проекту в пошукових системах і про це потрібно не забувати. Його пишуть професійні копірайтери, котрі знають, як створити текст, що продає, з максимальною унікальністю. Створити такий контент для них не важко.
 

  • • Текст відображає рівень сайту! Він необхідний для інтенсивного просування ресурсу.
  • • Грамотні тексти м’яко й ненав’язливо мотивують людину зацікавитися товаром чи послугою, а людина, у свою чергу, отримує для себе всю необхідну інформацію.
  • • Тексти, що продають, уміють переконувати клієнта. Вони правильно оформлені, не мають зайвих слів і порожніх міркувань.

 

Особливо популярні SEO-тексти, тобто інформаційні та захоплюючі тексти з вигідно відібраними ключовими словами й фразами.

 

Що робити, якщо на сайті відсутній текст?

 
Сайти без тексту – це даремна витрата часу! Такий інтернет-ресурс користувачі знаходитимуть з великою складністю, він не перебуватиме на позиціях лідера в пошуковій системі. Йому дуже далеко до «хіт-параду»!
 
Безумовно, привабити людину на свій сайт можна декількома способами, але от утримати її інтерес до нього можна лише, якщо об’єднати в одне ціле яскравий контент, приємний дизайн і сформулювати оптимальну для користувача пропозицію.
 
Сучасний користувач інтернету дуже вимогливий до сайтів. Він шукає для себе найкраще та найцікавіше.

 

Яким чином готується текст для сайту?

 
Створити необхідний текст для конкретного сайту допоможуть копірайтери-профі. Ці спеціалісти – справжні текстові аси, які створюють тексти за особливими критеріями. Вони «заточують» текстовий контент під визначені пошукові запити, завдяки яким потенційний клієнт шукає необхідний йому сайт.
 
При написанні тексту використовуються такі способи, як копірайтинг і рерайтинг.
 
Перший спосіб дещо складніший за другий. Він має на увазі використання декількох джерел для написання інформації. Який би не був вибраний спосіб, текст все одно повинен бути читабельний і унікальний. «Красти» тексти з інших сайтів ні в якому разі не варто, інакше пошукова машина «образиться» на плагіат, і сайт не перейде на новий рівень.
 
Звичайно, щоб створити текст, необхідний високий професіоналізм, і саме тому на сьогоднішній день професія рерайтера та копірайтера стала затребуваною й навіть дуже модною.
 
Часто буває так, що спеціалісти, які пропонують послуги з розкрутки інтернет-ресурсів, можуть зробити ваш сайт легкодоступним для пошукових систем, але допомогти вам грамотно розрекламувати товар чи послугу вони не зможуть. А вся справа у відсутності інформації. Текст має бути гармонійним, без явних рекламних лозунгів, він ні в якому разі не повинен змушувати людину придбати продукцію.

 

Висновок

 
Для того щоб сайт став популярний, потрібний цікавий «людський» текст. Він має спонукати людину купити з вашого сайту товар, а це до снаги тільки веб-ресурсам, на яких є корисний текст без граматичних і орфографічних помилок. Такий підхід до розвитку сайту допоможе вам виділитися серед великої кількості конкурентів.