FAQ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оцінок, середне: 4.00 серед 5)
Loading...
Чи можна одну й ту ж саму статтю розташувати на своєму сайті двічі?
Ні, цього робити не можна. У такому разі пошукова система побачить дубльований текст і не вважатиме його унікальним.
Що таке «унікальність сторінок»?
Кожний текст, кожен заголовок враховується пошуковими системами. Тому будь-яке наповнення на вашому сайті повинно бути винятковим. Інакше він не просто не потрапить до ТОПу, але й зазнає колосальних збитків.
Який текст можна назвати SEO-оптимізованим?
Оптимізованою можна назвати статтю, яка має ключові запити користувачів, що шукали ваш продукт чи послугу. При цьому враховується природність розташування такого запиту в тексті. Тобто він не повинен вирізнятися із загального тексту, а користувач не має здогадатися, що це ключовий запит.
Чому потрібно звертатися до студії копірайтингу, адже я й сам зможу написати статтю?
Дуже часто клієнти думають, що можуть самі впоратися з цим завданням, але це помилка, яка в майбутньому призведе до розчарування. Якісний контент – один із факторів просування сайту й впливу на покупця. Потрібно вміти грамотно розташувати посилання та ключові слова в текст, щоб вони не різали очі й не викликали підозру в пошукових систем.
Які строки виконання замовлення?
Строки виконання замовлення залежать від теми й обсягу поставленого завдання. Як правило, кінцевий термін завжди обговорюється із замовником. Але якщо вам необхідний текст терміново, ми беремося й за замовлення, які потребують негайного виконання.
Чи можу я отримати знижку?
Так, звичайно. Це теж передбачено в студії копірайтингу PromoТext. На вас завжди чекають приємні бонуси й знижки, які ви можете знайти на сайті чи обговорити з менеджером.
Задати питання

Нові покупці та нові продажі як результат

 • FAQ
  Читачеві буде не нудно
 • FAQ
  При написанні статті враховуються всі нюанси і хитрощі для заманювання покупця
 • FAQ
  При написании статьи учитываются все нюансы и хитрости для завлечения покупателя
 • FAQ
  Вас оцінять і запам'ятають
 • FAQ
  Нові покупці і нові продажу як результат
Оформити заявку
Студія копірайтингу "Promotext" надає послуги копірайтингу дуже високої якості на абсолютно будь-яку тему, незалежно від обсягу роботи. Ви завжди отримаєте чудово виконане замовлення вчасно.